Specialisté na kvalitní ventilátory.
577 106 233

Mobilní klimatizace je drahé řešení. Vyzkoušejte komfortní ventilátory Nexon!


White 2018
1 790 Kč

Black 2018
1 790 Kč
  • Tichý chod
  • Vysoký výkon
  • Regulace výkonu
  • Dálkové ovládání
  • Časovač vypnutí
  • Noční režim
  • Doprava zdarma
  • Záruka 24 měsíců
Dálkové ovládání
Časovač vypnutí a noční režim
Velký výkon a tichý chod
Doručení zdarma
nebo osobní odběr
Stabilní firma od roku 1992

Mobilní klimatizace

V horkých letních dnech každý přemýšlí, jak se co nejrychleji a zároveň dlouhodobě zchladit. Řešení se nabízí spousta, kdo nemůže jet k vodě, měl by mít pomocníka, který si s vedrem hravě poradí. O klimatizaci jste již určitě slyšeli a mnozí si ji dokážou představit, ale viděli jste někdy mobilní klimatizaci? Tento typ klimatizace je možné používat bez složité instalace a to i v místech, kde není povoleno provádět stavební úpravy. Mobilní klimatizace se však cenově blíží spíše pevné klimatizaci, tudíž záleží na Vás, jestli jste ochotní investovat několikatisícové částky. Navíc při používání klimatizace hrozí přechody z ochlazené místnosti do rozpáleného počasí venku. To může způsobit i nachlazení, únavu či bolest hlavy.

Alternativním a mnohem levnějším řešením jsou ventilátory, navíc jsou lehce k sehnání a k jejich instalaci potřebujete maximálně elektrickou zásuvku.

Ventilátory jsou oproti klimatizacím bez vývodu, proto není problém umístit je téměř kdekoli. Můžete mít ventilátor i přímo na pracovním stole nebo nočním stolku. Stolní ventilátory jsou díky svým rozměrům velice kompaktní, průměr vrtule se pohybuje okolo 25cm. Jestliže máte rádi chladivý vánek, stolní ventilátor se stane v letních vedrech Vaším nejoblíbenějším společníkem.

Stojanový ventilátor ochladí i větší prostory. Teplotu vzduchu sice jako klimatizace snížit nedokáže, ale vytváří chladivý proud vzduchu, který Vás osvěží. Průměr vrtule okolo 40cm dokáže vytvořit i pěkný průvan.

Ventilátory se stanou velmi pěkným a moderním doplňkem do kanceláře i domova. Většina ventilátorů by měla mít alespoň následující: možnost oscilace a nastavitelnou výšku či úhel otáčení. Pokud plánujete ventilátor využívat i během letních nocí určitě využijete tzv. noční chod, kdy ventilátor pracuje potichu a neruší Vás tak během spánku. Mezi další funkce, které můžete často využívat, patří časovač, kdy si můžete nastavit čas vypnutí nebo třeba funkce simulující přírodní vánek.

Pro Vaše bezpečí proti úrazům slouží ochranná mřížka. Pokud máte malé děti, je důležité, aby mřížka neměla příliš velké mezery a k vrtulím se tak nedostaly zvědavé prstíčky Vašich dětí.

K mnoha ventilátorům se dodává také dálkové ovládání. Což je obrovská výhoda pro Vaše nerušené pohodlí. Dálkovým ovládáním můžete přístroj nejen zapnout a vypnout, ale také ovládat veškeré funkce, kterými ventilátor disponuje.

Jestliže nechcete být při práci či odpočinku rušeni hlasitým zvukem motoru, při výběru sledujte hlučnost. Většina modelů uvádí tichý chod (50-70dB).

Na výběr máte i jiné možnosti, například stropní ventilátory, které mnohdy zastupují i samotný lustr. Nebo naopak podlahové ventilátory, které bývají umístěné přímo v podlaze. Tyto varianty jsou však o dost dražší než klasické ventilátory. Záleží pouze na Vás, kolik hodláte do tohoto přístroje investovat.

Přečtěte si také: Domací ventilátor, Mobilní klimatizace, Stolní ventilátory, Tichý ventilátor, Větráky a ventilátory.

TOPlist

Stojanové ventilátory Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

© 2019 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, dovozce a prodejce ventilátorů Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO