Specialisté na kvalitní ventilátory.
577 106 233

White 2018
1 790 Kč

Black 2018
1 790 Kč
  • Tichý chod
  • Vysoký výkon
  • Regulace výkonu
  • Dálkové ovládání
  • Časovač vypnutí
  • Noční režim
  • Doprava zdarma
  • Záruka 24 měsíců
Dálkové ovládání
Časovač vypnutí a noční režim
Velký výkon a tichý chod
Doručení zdarma
nebo osobní odběr
Stabilní firma od roku 1992

Stolní ventilátory

V parných letních dnech jste už určitě někdy zatoužily po chladném vánku. Vaše přání Vám splní ventilátor. Je to úžasný pomocník, který Vás osvěží i v tom největším vedru. Stolní ventilátor na Vás může foukat z bezprostřední blízkosti, záleží, kam jej postavíte. Díky svým malým rozměrům není problém ho kamkoliv umístit, třeba i na pracovní stůl či noční stolek. Stolní ventilátory jsou však vhodné spíše na přímé osvěžení než na cirkulaci vzduchu v celé místnosti. Kvůli malému průměru vrtule nedokáže obměnit vzduch moc rychle, ale jako chladivý pomocník je více než užitečný.

Alternativním řešením ke stolním ventilátorům jsou stojanové. Tyto ventilátory, jak již napovídá název, mají stojanovou základnu a jsou celkově větší. Díky tomu jsou schopné vyměnit vzduch v místnosti daleko rychleji a také dokážou vytvořit větší průvan. Ceny jsou o pár stovek vyšší než u stolních ventilátorů, ovšem ani tak nezůstane Vaše peněženka prázdná, nejlevnější varianty jsou k sehnání již od 500Kč. Jestli si hodláte i připlatit, odměnou Vám bude nejen stylový, ale hlavně výkonný ventilátor s řadou funkcí.

Většina ventilátorů by měla zvládat alespoň následující: možnost oscilace, nastavitelnou výšku či úhel otáčení. Pokud plánujete ventilátor využívat i během letních nocí určitě využijete tzv. noční chod, kdy ventilátor pracuje potichu a neruší Vás tak během spánku. Mezi další funkce, které můžete často využívat, patří časovač, kdy si můžete nastavit čas vypnutí nebo třeba funkce simulující přírodní vánek.

Pro Vaše bezpečí proti úrazům slouží ochranná mřížka. Pokud máte malé děti, je důležité, aby mřížka neměla příliš velké mezery a k vrtulím se tak nedostaly zvědavé prstíčky Vašich dětí.

K mnoha ventilátorům se dodává také dálkové ovládání. Což je pro Vaše pohodlí jistě dobrá věc. Dálkovým ovládáním můžete přístroj zapnout i vypnout, ale také ovládat veškeré funkce, kterými ventilátor oplývá.

Neméně důležitým kritériem pro výběr správného ventilátoru je bezesporu jeho hlučnost. Tedy respektive hlučnost motoru, který pohání vrtuli. Hlučnost se uvádí v dB (decibelech). Velmi tichý ventilátor má hodnoty kolem 50dB, ale až do 70dB by Vám hlučnost neměla nijak zvlášť vadit.

Na výběr máte i jiné možnosti, například stropní ventilátory, které mnohdy zastupují i samotný lustr. Nebo naopak podlahové ventilátory, které bývají umístěné přímo v podlaze. Tyto varianty jsou však o dost dražší než klasické ventilátory. Záleží pouze na vás, kolik hodláte do tohoto přístroje investovat.

Přečtěte si také: Domací ventilátor, Mobilní klimatizace, Stolní ventilátory, Tichý ventilátor, Větráky a ventilátory.

TOPlist

Stojanové ventilátory Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

© 2019 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, dovozce a prodejce ventilátorů Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO