Specialisté na kvalitní ventilátory.
577 106 233

White 2018
1 790 Kč

Black 2018
1 790 Kč
  • Tichý chod
  • Vysoký výkon
  • Regulace výkonu
  • Dálkové ovládání
  • Časovač vypnutí
  • Noční režim
  • Doprava zdarma
  • Záruka 24 měsíců
Dálkové ovládání
Časovač vypnutí a noční režim
Velký výkon a tichý chod
Doručení zdarma
nebo osobní odběr
Stabilní firma od roku 1992

Větráky a ventilátory

Díky letnímu žhavému počasí se občas cítíme jako v peci. Ne každý má tu možnost si sluníčka užívat někde u vody, většina z nás tráví letní pařáky v kancelářích a na pracovištích, které se během dne mění spíše ve skleníky. Pokud nemáte k dispozici klimatizaci, a šéf vám nedovolí dát si doprostřed kanceláře bazének, je načase pořídit si výkonný ventilátor.

Ventilátor neochlazuje teplotu jako klimatizace, provádí pouze cirkulaci vzduchu v místnosti a prouděním vzduchu Vás ochlazuje. Ventilátory, chcete-li „větráky“, jsou skvělým řešením, pokud nemáte klimatizaci a toužíte po rychlém ochlazení. V dnešní době jsou ventilátory i velice pěkným doplňkem do kanceláře i do domácnosti. Moderní a designový vzhled se sice může odrazit i na ceně, nicméně není to pravidlem a na výběr máte celou škálu druhů i velikostí.

Jak tedy vybrat nejvhodnější ventilátor pro vás? Záleží na velikosti místnosti, kde jej budete nejčastěji používat. Pokud máte malou kancelář či místnost, postačí Vám stolní ventilátor, díky svým malým rozměrům jej můžete umístit na pracovní stůl, noční stolek nebo třeba na parapet.

Do větších místností je vhodnější stojanový ventilátor, který obměňuje vzduch v místnosti mnohem rychleji a dokáže vytvořit příjemné prostředí i ve velkém vedru. Jeho velká vrtule (cca 40cm) dokáže při velkém výkonu vytvořit i průvan. Ventilátor by měl umět i vícero funkcí. Několik rychlostí, funkci oscilace, nastavení úhlu sklonu a výšky jsou dnes již téměř samozřejmostí. Další doplňkové funkce jako časovač, přírodní vánek, noční chod najdete u kvalitnějších modelů. Pro Vaši bezpečnost by měl být každý ventilátor s rotující vrtulí opatřen ochrannou mřížkou. Ta zabrání nedbalým zraněním. Jestliže nechcete být při práci či odpočinku rušeni hlasitým zvukem motoru, při výběru sledujte hlučnost. Většina modelů uvádí tichý chod (50-70dB). Pro ještě větší komfort si můžete vybrat i ventilátor s dálkovým ovládáním, díky kterému můžete na dálku spouštět celý ventilátor i jeho jednotlivé funkce.

Existuje samozřejmě více druhů ventilátorů, například stropní, který může nahradit i lustr, nebo podlahový, který je šikovně ukrytý ve vaší podlaze. Ovšem cenová hladina těchto ventilátorů se pohybuje mnohem výše, než je tomu u stolních či stojanových ventilátorů.

Přečtěte si také: Domací ventilátor, Mobilní klimatizace, Stolní ventilátory, Tichý ventilátor, Větráky a ventilátory.

TOPlist

Stojanové ventilátory Nexon

NOVAK'S International s.r.o
Centrála a sklad:
třída 3. května 1279
areál Hespo
763 02 Zlín-Malenovice

© 2019 NOVAK´S International s.r.o. vlastník ochranné známky, dovozce a prodejce ventilátorů Nexon. Tvorba webových stránek Zlín - SEO